Dlaczego Hotel Wyspiański jest wart polecenia?
0

Dlaczego Hotel Wyspiański jest wart polecenia?

Hotel Wyspiański jest perfekcyjnie zlokalizowany, jeżeli życzysz sobie dostać się z niego do atrakcyjnych zabytków w stolicy Małopolski w szybko. Niedaleko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dotarcie do Kazimierza, jednak da się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budowle z ciemnej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został ładnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel w dobrym punkcie KrakowaHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej jakości, mają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach można znaleźć także kawę i herbatę, oraz czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby było możliwe w nich łatwo poruszać się wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie Krakowa, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada wystarczająco dużo miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi świata. W okresie letnim może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy nasz ogródek. Często spotykają się tutaj zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dobre położenie hotelowego ogródka, jak i kompleksowa obsługa, dostarczana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz