Profesjonalne centrum opieki nad mamą oraz dzieckiem – ginekolodzy oraz pediatrzy

Profesjonalne centrum opieki nad mamą oraz dzieckiem – ginekolodzy oraz pediatrzy

Dzisiaj kobiety przeważnie dowiadują się o ciąży to właśnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich wysoka czułość zezwala odkryć hormon HCG już w ciągu kilku dni od zapłodnienia. Początkowa reakcja na wieść o tym, że pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowiutkie życie bywa rozmaita. Obojętnie od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los własny oraz swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/o-centrum-mama

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
W dzisiejszych czasach w stworzonym przez nas kraju znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w jakich przyszłe mamy są w stanie liczyć na fachową opiekę związaną z czasem ciąży oraz połogu.
W dużym zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    opieka położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najistotniejsze, wobec tego też kompleksowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży muszą być przeprowadzane przez specjalistów dysponujących nie jedynie wysokiej klasy ekwipunkiem, jakkolwiek przede wszystkim również ekspercką wiedzą z obrębu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Szczęśliwe rozwiązanie to dopiero pierwocina macierzyństwa
Nowo urodzone maleństwo daje sporo radości, jednak także o jego zdrowie trzeba zadbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od początkowych dni życia rodzice mogą posiadać wpływ na dalszy rozwój swojego dziecka, skutkiem tego również zapewnienie mu kompetentnej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Odpowiednie ośrodki pediatryczne
W ośrodkach medycznych świadczących szczególne usługi z obrębu pediatrii dla dzieci komponowane są doskonałe warunki medyczne. Doktorowie dbają nie jedynie o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, jednak także o ich komfort i solidne samopoczucie, które ma okazję rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii oraz pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług profesjonalistów korzystają kobiety oraz rodziny z całej Polski.